Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz placówkach NFZ i urzędach w Lublinie i całym województwie lubelskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Fregata Biała Podlaska

Klub muzyczny Fregata to lokal stylizowany na XV-wieczny okręt żaglowy. Jest to największe w Białej Podlaskiej centrum rozrywki składające się z klubu muzycznego, kręgielni, pizzerii oraz gier typu: bilard, piłkarzyki, rzutki.

OSiR Zamość

Nowoczesna kryta pływalnia czynna do późnych godzin wieczornych.

Arena Lublin

Fitness klub oferujący rabaty dla stałych klientów. Klub posiada salę do fitnessu, solarium oraz siłownię.

Jesz Burger

Kameralny lokal z bogatą ofertą dań kuchni amerykańskiej.

Stara Elektrownia

Stara Elektrownia jest jednym z najpopularniejszych klubów muzycznych w Zamościu. Powstała w 1999 roku w miejscu dawnej zamojskiej elektrowni, stąd nazwa. Stara Elektrownia to miejsce z charakterem. Lokal może pomieścić nawet do tysiąca osób i składa się z trzech poziomów.

Babski Świat

Babski Świat jest miejscem łączącym strefę beauty z relaksem: na terenie lokalu można skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także spędzić czas w kafejce i restauracji.

Beauty Line

Beauty Line to nowoczesne studio urody w Lublinie.

Fundacja UMCS

Fundacja UMCS została założona w 1989 roku, a jej głównym zadaniem jest wspieranie Uniwersytetu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Bestsellery