Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Urząd Stanu Cywilnego, Stary Brus

Kontakt

tel.:
82 571-01-25, 82 571-01-16

Lokalizacja

Województwo:
lubelskie
Miejscowość:
Stary Brus
Ulica:
Stary Brus 47a
Kod pocztowy:
22-244
Urząd Stanu Cywilnego, Stary Brus

Informacje szczegółowe

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Re: O co ten krzyk?

    latach 80. kontrwywiad wojskowy miał siedzibę przy ul. Gdańskiej, tam gdzie dziś mieści się Żandarmeria Wojskowa. Starzy pracownicy tej instytucji mówią, że na przełomie lat 80. i 90. w kaflowym piecu w tym budynku oraz na poligonie wojskowym na Brusie spalono wiele dokumentów kontrwywiadu wojskowego

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Ter Bud Pol Piotr Poluchowicz
Quick Connect Grzegorz Potęga
Maxpoż Robert Gil
Pal Bud Marek Palak
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budmet Maria Dyjach
Jolanta Wanda Garbiec Bar Mistral
Mares Marek Sobań
Usługi Budowlane Krzysztof Olczak
PPHU Yes s.c. Łos Krzysztof Orzechowski Andrzej
A S Agnieszka Lenard Sylwia Sławacka s.j.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wiesława Michałek
Macpower sp. z o.o.
Dariusz Kutryn Usługi Asenizacyjne
Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Kurys
Firma Usługowo Transportowa Raj Trans Jezierska Anna
Jarda sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adis Kazimierz Popłoński
Promag Piotr Klimek
Kierepka Maria
Renata Szulak Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kowart
Firma Remontowa Enmar Grabczak Marek
Karex s.c. Tomasz Rod Mariusz Zakrzewski
Print Service Parfianowicz Adam
Stefan Białek Przezwajanie Silników Elektrycznych
Chinek Grzegorz
Metalux s.c. Zofia Niezgoda Marek Pietras
Bartosz Pawluk
Ddr Dariusz Wrótniak Pracownia Plastyczna
Gabinet Stomatologiczny Jakub Madras
Dariusz Matyjewicz
Pyc Krzysztof
Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym
Bits Bartosz Surmacz
Jacek Kula Bmj Kula Usługi Remontowo Budowlane
Gdela Dariusz Parkieciarstwo Gdela
Robert Masierak Masierak Serwis
Zakład Usług Transportowych Andrzej Markowski
Tawerna s.c. Mirosław Orłowski, Eleonora Wideńska
PHU Stemir Joanna Steć
Anna Mitaszka Zakład Usługowy Krawiecko Kożuszkarski
Zakład Transportu Energetyki Lublin Andrzej Zając
PHU Mariola Szymczyk Elżbieta
Piskorski Norbert Siłownia Herkules
Pizzera Presto Konrad Iluk
Geo Spectrum Radosław Jawiarczyk
Electrum Kułakowski Kołodziński s.j.
Salon Fryzjerski Justyna Cisek
Szkoła Podstawowa im. St Żeromskiego
Zakład Handlowo-usługowy Elektroniki Marian Kijewski
Skokoland Andrzej Socha
Rehabilitacja Lecznicza Violetta Okoń
Barbara Kaszuba Gościniec Kanclerz Restauracja Bar
Auto Serwis Bogdan Raczyński
Misand sp. z o.o.
Promoserwis Stanisław Goldman
Wakad sp. z o.o.
Dudek Katarzyna
Phu Pawrol Anna Pawelec
Kenu Kościesza Małgorzata
Biuro Obsługi Szkół Samorządowych w Siedliszczu